خانه

خانه

49 محصول وجود دارد.

فیلترهای فعال

کره بادام زمینی - 700 گرم

0 ‎تومان
ارسال رایگان

کره بادام‌زميني جزو لذيذترين محصولات از بادام‌زميني است و حدودا  يک سوم بادام‌زميني کشت شده در سراسر دنيا،در تهيه کره ي استفاده مي‌شود.

روغن هسته انگور _ 30 گرم

0 ‎تومان
ارسال رایگان

روغن هسته انگور از فواید و خواص بسیار فوق العاده ای برخوردار است ، از فواید مهم روغن هسته انگور می توان به حداقل رساندن ریزش مو اشاره کرد .

روغن آفتابگردان _ 4 لیتر

0 ‎تومان
ارسال رایگان

از نظر طب سنتی روغن آفتابگردان فواید بسیاری برای سلامتی بدن دارد که از مهمترین آنها می به افزایش ایمنی، کاهش کلسترول ، پیشگیری از ابتلا به سرطان و بهبود سلامت پوست اشاره کرد .

ارده کنجد - 700 گرم

0 ‎تومان
ارسال رایگان

طبیعت ارده کنجد گرم و تر بوده و برای افراد سرد مزاج بسیار مفید است. و برای فصل زمستان که بدن به انرژی بیشتری برای گرم کردن خود احتیاج دارد، بهترین غذا محسوب می‌شود.

روغن درخت چای - 30گرم

0 ‎تومان
ارسال رایگان

از جمله خواص روغن درخت چای برای پوست می‌توان به خاصیت ضد جوش و آکنه و نیز ایجاد لطافت و زیبایی در پوست اشاره کرد

روغن کنجد _1 لیتر

0 ‎تومان
ارسال رایگان

خواص روغن کنجد برای سلامت بسیار زیاد است. بعلاوه روغن کنجد برای پوست و مو نیز عالی است. همچنین از این روغن می توانید در آشپزی و برای اضافه کردن طعمی دلپذیر به غذای خود استفاده کنید.

عسل طبیعی - 1000 گرم

0 ‎تومان
ارسال رایگان

عسل طبیعی با توجه به وجود آنزیم ها و ویتامین ها، برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گرفته است. عسل علاوه بر اینکه یک غذای کامل است، یک هدیه ای  ارزشمند از طبیعت به انسان ها است .

روغن بادام زمینی _ 1لیتر

0 ‎تومان
ارسال رایگان

روغن بادام زمینی یکی از محبوب ترین روغن ها برای آشپزی محسوب می شود ، زیرا هم برای سرخ کردن و هم برای سالاد و طبخ غذا استفاده میشود .

ارده کنجد _ 1200 گرم

0 ‎تومان
ارسال رایگان

طبیعت ارده کنجد گرم و تر بوده و برای افراد سرد مزاج بسیار مفید است. برای فصل زمستان که بدن به انرژی بیشتری برای گرم کردن خود احتیاج دارد، بهترین غذا محسوب می‌شود .

روغن دارچین _ 30 گرم

0 ‎تومان
ارسال رایگان

دارچین به دلیل طبع گرمی که دارد مصارف و خواص بسیار مفیدی دارد و این موضوع در مورد روغن آن نیز صدق می کند .